Adam Gibi Adam Lazim Melisa Ben

İsmim melisa istanbul Maltepede yasiyorum. Dul bir bayanım Adam gibi adam ariyorum efendi dürüst saygili işinde gücünde olan. Kesinlikle yarı yolda koymayacak. Güvenilir adam gibi adam ariyorum yani yakisiklilik önemli değil. Sadece düzgün bir adam olsun. Sevdiğine sahip çıksın. Korusun kollasın maddiyat beklentim yok.

Adam gibi adam ariyorum. Eğer kendinize güveniyor iseniz yorum yazın bu özellikler sizde yok ise kesinlikle yazmayınız. Vakit değerlidir bu saatten sonra zamanımı değmeyen birileri için harcamak istemiyorum.

Size kendimden tam olarak bahsedeyim. Öncelikle bekar hani dul bir bayanım. İstanbul Maltepede yasiyorum. Çocuğum yok Özel bir şirkette sekreter danışmanım. Güzel kadınım tanistiginiza ve tanıdığınız kesinlikle pişman olmayacaksınız. Aşık olmak istiyorum. Guvenmek ve mutluluğu paylaşmak.

Ben Melisa Arkadaş ariyorum
Adam gibi adam ariyorum

Ben sarışın bir bayanım. Gözlerim renklidir. 1.68 boyunda 61 kiloda fiziğin ve yüzün güzeldir. Yaşım 29 benden çok büyükler bana cevap yazmasa sevinirim. İstanbulda yanlız olmak kötü paylaşımcı bayanim ben sevgiyi mutluluğu ve huzuru özellikle paylaşmasını bilmelisiniz. Tanışmak isteyen istanbulda yaşayan beylerin cevaplarını bekliyorum. Maltepe sahilinde el ele gezmek benimde hakkım. Elimi tutmak mutlu olmak isteyenlerin cevaplarını bekliyorum.

Cevap yazarken kendinizi uzunca tanıtın. Neler yapıyorsunuz. Fiziki özellikleriniz. Ve kariyerinizdende azicik bahsedinizki sizi tercih etmeme sebep olun. Cevapta telefon yada mail adresinizi yazmayı unutmayin.

 

adam gibi adam, melosa ben, durust erkek arkafas, ciddi kiz melosa, ask ariyorum, erkek arkadas, adam gibi erkek ariyorum

2 thoughts on “Adam Gibi Adam Lazim Melisa Ben

  1. Eşinden gizli bayanlar ankara’dan yazıyorum 170 boyunda sevecen güler yüzlü romantik komedi hepsi var bekliyorum yazın tanısalım ankara’da oturuyorum Çankaya Erol ben bayan arkadas arıyorum dul olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir