Arkadaş arama siteleri

Arkadaş arama siteleri

Yaş28
ŞehirMuğla
İlişki durumuİlişkim yok
Telefon
E-mail

Arkadaş arama siteleri, Kaliteli diyebileceğimiz çağdaş, yani insanı bulundugu ortamıyla anlayan birini atnımak istiyorum. arkadaşlık duygusu sartları vs. hersey bence kişiden kişiyede degişiyor bu sebeble arkadaş arayan çokken bu isteklerine ulaşanların sayısı azalıyor. secici degilim diyen bile aslında biriyle tanışmak adına site içinde bile dolaşması bir secicilik durumudur bence. buna baglı olarakta secici olmanın kotu birşey olmadığını kişilikle ilişkilendirilmeden sadece mutlu olacagını dusundugun hayata uygun kişiyi bulup tanımak isteğini,n normal oldugunu anlamamız gerek.

Belki cok iyi ve aradıgım bir erkek arkadaşın benden farklı ve uzak bir yerde olması bizim aramızdaki durumu bir yere kadar surdurmemize yeter ama sonrası belli degil bu durumda bana yakın biriyle konuşuyor olmamda seciclik olmuyormu. bunları yazma sebebim gelecek mesajlara kısmen dönüş yapmamın sebebi sayılması içindir. herkes kendisinde bilgisi ve soyal ortamı dahilinde iyi şeyler hakkeder ama bu herkesle anlaşabilecegimiz anlamına gelmez. umarım bu kız delirmiş demek yerine beni anlayan biri çıkar 🙂 herkese iyi gunler ve mutluluklar diliyorum.

 

arkadaş arama, arkadaşlık sitesi, bayan arkadaş, arkadaş ara, arkadaş

2 thoughts on “Arkadaş arama siteleri

  1. Merhaba bayanlar tanışmak isterseniz ben Mersin’de Murat yaş 28 Mersin Adana Tarsus bu illerde yaşayan bayanlarla gizlilik içinde görüşmek isterim 0 506 494 2008 Mutlu sona ulaşmak istersen
    0 506 494 2008 Mersin olursa çok iyi olur teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir