Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arıyorum

İnsan denen varlık yalnız doğar ancak yaşamını yalnız yaşayarak sonlandıramaz bu insanın doğasına ve varoluş dengesine aykırıdır. İşte bu yüzden hayatta eş, akraba, anne – baba ve çocuklardan başka dost arkadaşkavramlarıda vardır. Bir çok kereler sırlarınızı kimselerle paylaşamadığınız, kalbinizi açtığınız kişiler olarak hayatınızın orta yerinde oluverirler. Günümüzde yaşamın ağırlaşması, insanlara güvenin azalmasınıda beraberinde getirdiğinden iyi bir dost, arkadaş bulmak hele de o ilişkiyi sürdürmek  çok zor hale gelmiştir. Hayatımızın belirli dönemlerinde beklide can damarımız olan bu arkadaşlıkları korumanın en iyi yolu saygı  ve güvendir.

Özel Bay ve Bayan Arkadaş Arıyorum

Özellikle bir arkadaşlığın temelinde olması gereken güven olgusu çok özel bir kavramdır ve taraflar arasında çok şey ifade eder. Tıpkı ikili ilişkilerimizde olmasını temenni ettiğimiz birlik beraberlik ve yardımlaşma duygularıda iyi bir arkadaşlığın yapı taşlarını oluşturur. İşte bu nedenle özellikle iletişim çağının modernize olduğu ve hayatın hızla aktığı, insanların sosyalleşmeye vakit ayıramadığı bugün internette çok sayıda tanışma platformları hayatımıza girmiştir. Bunlardan en çok rastlananıda arkadaş arıyorum siteleridir. Bu arkadaş arıyorum siteleri gibi bir çok alanda faaliyet gösteren ilişki siteleride mevcuttur. Her birey erişkin döneminden sonra kendi hayatını kendi eline alıp kurmak ve çevresel faktörlerini oluşturmakta özgürdür.

Buna bağlı olarakta yapacağımız her hareketin, oluşturacağımız her davranışın sorumluluğu da bizlere aittir. Sorumluluk bilincimiz başka insanlara karşı olan sorumluluklarımızı da beraberinde getirir ve dostluk arkadaşlık olgusuda bu sorumlulukların içerisinde yer alır. Bu bilince vakıf olan her bireyde arkadaş arıyorum sitelerinde kendilerine uygun en iyi arkadaş adayını bulup sosyal çevrelerini genişletebilirler. Arkadaşlığın önce size ne  ifade ettiğini bilirseniz kriterlerinizi de ona göre belirleyip doğru arkadaş bulabilir ve dostluklarınızı ilerletebilirisiniz.

Arkadaş Arayanlar

Gelişen teknolojilerle birlikte iletişim çağının geldiği bu noktada internetin gücünü yadsımak elbetteki çok saçma olur. Nasıl ki bir çok işimizi artık internetten yapababiliyorsak, nasıl ki bugün ihtiyacımız olan en kıymetli eşyalarımızı hatta belki mallarımızı satın alabiliyorsak ve buna güven duyabiliyorsak elbetteki manevi yönümüze hitap edecek ilişkilerde kurabiliriz. Çünkü asıl olan maneviyatımızı tatmin edecek güçlü ve güvenilir ilişkiler kurmaktır. Hayata geçen çok sayıda  arkadaş arıyorum sitesi de bu kriterler bazında oluşturuluyor ve insanların yalnızlığına son vermeyi amaç ediniyor.
arkadaş arıyorum, arkadas arıyor, arkadaş ariyorum, arkadaş arıyorum sitesi, arkadaşarıyorum, arkadaşlıksitesi

2 thoughts on “Arkadaş Arıyorum

  1. Vildan ben istanbulda yasiyorum. Temiz arkadaslik temiz erkek lazım niyeti kötü olmayan görüşebileceğim sinema gibi sosyal gelişmelere gidebileceğim dürüst temiz bir insan ariyorum. Erkek arkadas arayan bayanlar genelde bu niyetlerle ilan verir ve yazılar yazar amma degiseik niyette olanlarda var. İstanbul, Bursa, izmir, izmit, ve samsun şehirlerinde yaşayan dürüst insanlardan cevap bekliyorum beş şehri yazmanın sebebi sürekli her yıl gittiğim şehirlerdir. Erkek arkadaşın bu şehirlerde birinde yaşıyor olması sart

  2. Merhaba vildan hanım ben Samsun’dan Orhan sizinle tanışmak istiyorum her türlü arkadaşlığa açığım niyetim çifti ve samimiyim sizde eyer citiyseniz görüşelim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir