Arkadaş Edinmek İstiyorum

Arkadaş Edinmek İstiyorum

Sevgi her zaman sabırla aranır bunu öğrendim. Aşka aşık, yıllarca aşk üzerine şiir yazan ve aşkı gözünde fazla büyüten bir insandım. Genç kızlığımdan bu yana aşka yüklediğim o derin anlamın bir insanda karşıma çıkması için bekledim ve bu arada hayatta çok fazla ayrıntıyı kaçırdım. Her biri yarım umudumu bir gün bulurum inancındaydım ama bu güne kadar bulamadım. o muhteşem adamın burada ya da bir yerde olduğunu sanıyorum.

arkadaş edinmek istiyorum şanlıurfa
arkadaş edinmek istiyorum şanlıurfa
Şehir:Şanlıurfa
Medeni Durum:Bekar
Etnik Köken:Kürt
Burç:Boğa
Yaş:26
Boy:167
Kilo:56
Aranan Yaş:Fark Etmez
Fizik:Esmer
Beden:İnce Yapılı
Sigara Kullanımı:Bazen
Alkol Kullanımı:Hayır
Eğitim Durumu:Lise

Gerçekten ciddi bir şeyler isteyen tek bir erkek arıyorum. Şimdi kendimi daha iyi anlıyor ve duygularımın anlamını geçte olsa daha iyi oturtabiliyorum yerlerine. Hayatımın bundan sonraki dönemini sevgisi ve saygısıyla anlamlı kılacak birini arıyorum. nazik kıskanç olamayan aşkla asla övünmeyen, kibirli olmayacaksın. Asla “kaba ya da bencil” olamayacaksın. Seveceksin, başkalarının günahına girmeyeceksin. ama gerçeği sevgiyle her zaman mazur görmeye, güvenmeye, umut vermeye ve her ne olursa olsun dayanmaya hazır olacaksın.

Sizde Sitemize Üye Olun Arkadaş Bulun

Türkiye’nin ilk Ücretsiz arkadaş ve Arkadaşlık bulma sitesi. Genç, olgun, yaşlı, zengin, fakir, kadın, dul, kız, engelli, Türk, Kürt, Alevi, bayan erkek yani her kesimden arkadaşlık arayanlar burada. Hemen ücretsiz sizde profilinizi yayınlayabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana, Samsun, Konya, Gaziantep, Denizli, Mersin,Kayseri, Diyarbakır, Eskişehir, Şanlıurfa arkadaşlık sitesi ve bir çok şehre göre arama yaparak, arkadaş arayabilir hatta aşk yaşayarak sevgili olabilirsiniz.

1 thought on “Arkadaş Edinmek İstiyorum

  1. Selamlar ben denizli’den yaşım 43 bir evlilik yaptım bosandim arayisim asla yalan menfaat olmadan dürüstlük güven samimiyet saygı sevgi hoşgörü anlayış gizlilik ortamında ama reel ama en azından telefondan tek bir bayanla tanışmak düzenli düzeyli ilişki her anı yaşamak dostluk sırdaşlık sevgili olmak özel anlar yaşamak yalnızlığı mutsuzluğu paylaşmak ortak olmak vs eğerki gerçektende adam gibi adam olgun dürüst güvenilir ön yargılı olmayan karşındakini önemseyen kıymet bilen dürüstlüğe güvene temizliğe gizliliğe önem veren samimi sırdaş saygılı seviyeli birinle gerçekten ama gerçektende tanışmak isteyen daima güvenebileceğim ciddi yalan olmayan dürüst güvenilir sırdaş gizliliğe önem veren samimi bayan arkadaş varsa gerçekten de varsa yaş şehir boy kg bekar boşanmış vs sorun olmaz kendinizi tanıtan mesaj atın tanışalım WhatsApp vardır NOT KESİNLİKLE YURT DIŞINDAN ARAYAN MESAJ ATAN OLMASIN AYRİCADA EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUM .0506.058.05.95.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir