Gerçek Ukrayna’lı Kadın Erkek Arıyorum

Gerçek Ukrayna’lı Kadın Erkek Arıyorum

Ben gerçek bir Ukraynalı kadınım: iyi huylu, açık fikirli, tutkulu, sevgi dolu, romantik, dürüst, sadık, nazik, aile odaklı ve zeki, çok iyi bir espri anlayışıyla. Evim her zaman sıcak, rahat ve vanilyalı kurabiye ve kahve kokusu

Ben her şey gerçek bir kadınım. Güzel saçları severim, elbiseler giymeyi ve topuk topuklu ayakkabı severim.
Ihale ve seksi, oynak ve kendiliğinden olabilirim. Seyahat tutkum! Bu dünyayı sevgili insanımla keşfetmek istiyorum, Benim için bir erkeğin asıl amacı onun görünüşü ya da banka hesabı değildir. 

ukraynalı kız erkek arıyor
ukraynalı kız erkek arıyor

Aradığım Erkek Arkadaş

ukraynalı kadın erkek arıyor
ukraynalı kadın erkek arıyor

Hayattan ne istediğini bilen, bir kral gibi davranmaya hazır olan, saygı, bakım ve gerçek aşkla beni tedavi edecek, eğitimli ve zeki bir adam arıyorum. İnsanın ilişkilerde lider olması gerektiğine inanıyorum. Onu takip etmeye hazırım.
Ortak saygı ve anlayışa dayalı uzun vadeli bir ilişki kurmaya hazır mısınız.

5 thoughts on “Gerçek Ukrayna’lı Kadın Erkek Arıyorum

  1. Merhaba ben Erol tanışmak için 05467282473ara bayan arkadas arıyorum ankara olursa sevinirim

  2. Selamlar ben denizli’den yaşım 43 bir evlilik yaptım bosandim arayisim asla yalan menfaat olmadan dürüstlük güven samimiyet saygı sevgi hoşgörü anlayış gizlilik ortamında ama reel ama en azından telefondan tek bir bayanla tanışmak düzenli düzeyli ilişki her anı yaşamak dostluk sırdaşlık sevgili olmak özel anlar yaşamak yalnızlığı mutsuzluğu paylaşmak ortak olmak vs eğerki gerçektende adam gibi adam olgun dürüst güvenilir ön yargılı olmayan karşındakini önemseyen kıymet bilen dürüstlüğe güvene temizliğe gizliliğe önem veren samimi sırdaş saygılı seviyeli birinle gerçekten ama gerçektende tanışmak isteyen daima güvenebileceğim ciddi yalan olmayan dürüst güvenilir sırdaş gizliliğe önem veren samimi bayan arkadaş varsa gerçekten de varsa yaş şehir boy kg bekar boşanmış vs sorun olmaz kendinizi tanıtan mesaj atın tanışalım WhatsApp vardır NOT KESİNLİKLE YURT DIŞINDAN ARAYAN MESAJ ATAN OLMASIN AYRİCADA EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUM .0506.058.05.95.

  3. Güven,huzur,sadakat.Selam.Kendimi biraz tanitayim: boy 168 cm, kilo: 74, yas: 43. En fazla 33 gösteriyorum. Berlin, Mersin ve Gaziantep’de yasiyorum. Aciksasi bu platformlara pek fazla güvenmiyorum. Yinede sansimi denemek istiyorum. Aradigim özellikler: Ciddi, güvenilir, sadik ve dürüst birisi, cünkü ben öyleyim. Her şeyi beraber paylaşabileceğim bir eş adayı arıyorum. Bu belki de sensin. Anlaşabilirsek Whatsapp üzerinden de görüşebiliriz. Hayırlıysa, her iki taraf için,olsun. thsahan@hotmail.de/ 004915782698371

  4. Meltem diye bir kadın yok. Lütfen bu ilanı kaldırın. Bu bilgiler bana ait ama, ben bir erkeğim ve bu ilanı vermedim.

  5. Selm antalyada n durüst bir bayanla tanısı p evlenmeyi düşünüyorum 28 29yaş 05541740007

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir