Her Kıza Sülük Gibi Yapışanlar Mesaj Yazmasın

Her Kıza Sülük Gibi Yapışanlar Mesaj Yazmasın

Kesinlikle abazalar tek bir mesaj atmasın laylaylom pisliklerinizi başkalarında arayın.sadece arkadaslık icin bu sitedeyim aşk arayışında olanlar evli olanlar para teklif eden embesiller ve arka arkaya mesaj atıp cevap alamayınca da kufur edip kendini kucultenler şimdiden kaybolsun yoksa ben kirmak zorunda kalirim.:ok_hand:kimsenin mesajına cevap atmak zorundada degilim.adam gibi mesaj atan farkini zaten gösterir.

Birgül İstanbul

her kıza sülük gibi yapişan herkesle samimi olanda uzak olsun.benimle arkadasken sana deger veriyosam başka kizlada konusma şansın tamamen sıfır.yakalar yada hissedersem o kizlara mesaj atan parmaklarini yamulturum sonrada senin yerine ben yazarim merak etme. neyse sakinim🤣hmm bu arada şunuda dicem göz makyajımdaki Eyeliner’ime laf yapanlar var sizene abi ben seviyorum eyeliner ister surerim ister surmem yakismiyosada saygı duy.tantana yapma yani.ben sizin pala remzi olan iğrenç sakallariniza laf ediyomuyum hadsizler.

Adam olanda başka özellik aranmaz.

2 thoughts on “Her Kıza Sülük Gibi Yapışanlar Mesaj Yazmasın

  1. Merhaba ben Erol bayan arkadaş ariyorum calısıyorum umarım beğenirsiniz 34yas ankara’da oturuyorum 05467282473 ara umarım beğenirsiniz 34yas

  2. Merhabalar Murat ben istanbul avrupa yakasinda oturuyorum .Özel bir şirkette finans sorumlusuyum 1.87 boy 88 kg esmer bakimli giyinmesini bilen yakisikli sayılacak bir beyim.mail adresim Kudabara@hotmail.com sizde resim gonderirseniz karsilikli beğeni ve guven ortami oluştuktan sonra tanışıp gorusebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir