Hülya adım gibi Hülyalı Hayaller Yaşamak İstiyorum

Hülya adım gibi Hülyalı Hayaller Yaşamak İstiyorum

Şehir:İstanbul
Medeni Durum:Bekar
Etnik Köken:Boşnak
Burç:Boğa
Yaş:27
Boy:175
Kilo:61
Aranan Yaş:Fark Etmez
Fizik:Sarışın
hulya hayaller yaşayalım
hulya hayaller yaşayalım

Ben Hülya adım gibi Hülyalı hayaller ve beklentiler içinde değilim. Sadece güzel vakit geçireceğim kafa biriyle tanışıp arkadaş olmak istiyorum. Ne biliyim güzel güzel takılalım. Tabi düzgün biri olması tercih ederim. Aksi halde neyse oraya hiç girmeyim ama karşı taraf için hoş olmaz. Kötü sürprizler sevmiyorum ama baştan da belirtmek gerek işte.

 

hülya erkek arıyor, erkek arkadaş arayan hulya, erkek arıyorum, hayeller yaşayalım, hulyalı hayaller

2 thoughts on “Hülya adım gibi Hülyalı Hayaller Yaşamak İstiyorum

  1. Selamlar ben denizli’den yaşım 43 bir evlilik yaptım bosandim arayisim asla yalan menfaat olmadan dürüstlük güven samimiyet saygı sevgi hoşgörü anlayış gizlilik ortamında ama reel ama en azından telefondan tek bir bayanla tanışmak düzenli düzeyli ilişki her anı yaşamak dostluk sırdaşlık sevgili olmak özel anlar yaşamak yalnızlığı mutsuzluğu paylaşmak ortak olmak vs eğerki gerçektende adam gibi adam olgun dürüst güvenilir ön yargılı olmayan karşındakini önemseyen kıymet bilen dürüstlüğe güvene temizliğe gizliliğe önem veren samimi sırdaş saygılı seviyeli birinle gerçekten ama gerçektende tanışmak isteyen daima güvenebileceğim ciddi yalan olmayan dürüst güvenilir sırdaş gizliliğe önem veren samimi bayan arkadaş varsa gerçekten de varsa yaş şehir boy kg bekar boşanmış vs sorun olmaz kendinizi tanıtan mesaj atın tanışalım WhatsApp vardır NOT KESİNLİKLE YURT DIŞINDAN ARAYAN MESAJ ATAN OLMASIN AYRİCADA EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUM .0506.058.05.95.

  2. Merhaba hülya hanım nasılsınız ben akın samsun bafrada yasiyorum hic evlenmedim ileriye dönük sizinle tanışmak istiyorum tel siportip yapıdayım gözlerim kahverengi yaşım 40ıleriye dönük ben açık sözlüyüm sekse doyamıyorum önem li olan saygı sevgi dürüstlük yalansiz dolan olmayan birliktelik arıyorum lütfen sende istersen tanışmak istiyorum tel 05384023670boyum 18kilom70 siportip yapıdayım gözlerim kahverengi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir