İsmim Pınar Burdur’dan Erkek Arkadaş Ariyorum

İsmim Pınar Burdur’dan Erkek Arkadaş Ariyorum

İsmim: PINAR

Yaş: 27

Şehir: Burdur

Pinar Burdurdan erkek ariyorum
Pinar Burdurdan erkek ariyorum

Adam Gibi Adam Ariyorum, Sözünün Eri olacak. Varsa dürüst erkek onunla tanışabilirim. Erkek arkadaş ariyorum Burdur da yaşıyorum. Burdur ve cevresi erkek arkadaş varsa cevap yazssın numarasını yada Mail adresinizi yazınız.

Aşk adına kitap yazacagını idda eden insnalar tadınım. Olabilir dedim olmadı. Biz güvensiz kalplerimizi karektersiz insanlara borcluyuz arkadaşım. yanılmadık yanılttılar dili iki kelam ediyo diye kendini insan saan mahluklar yuzunden. sevdaya küs degilim aşk kontrolumuz dışında gelişen bişey istemesek bile o kemirecek içimizi ama adam olmayana adam diyemedik hani. herkesi aynı çatı altında toplamadım ama nerde bir atarsız var çatımın altında toplanmaya başladı neye göre kime göre nasıl bir şart koşulur bilmem ama şuanda kaybeden onlar oldu banada birazcık acı.. ben unutum ama onlar unutmayacak unutturmayacak bir yürege kıymöanın vebalini. seviyorsan yüreğimizlebiz biz oldugumuz için sevmiyosan kişisel menfaatlerin için çalarsan kapıları belki bugun olmasada yarın çalacak kapı bile bulamazsınız. doprayım ben kendimi bildigim gibi sözlerimi bilirve tanırım. gelirsen bunları okuyarak gel yoksa bende seni tanımam..

2 thoughts on “İsmim Pınar Burdur’dan Erkek Arkadaş Ariyorum

  1. Slm 34 yas kastamonu bayana maddi manevi destek olurum yas ve sehir farketmez5.4.3.2.7.6.4.8.4.6

  2. Güven,huzur,sadakat.Selam.Kendimi biraz tanitayim: boy 168 cm, kilo: 74, yas: 43. En fazla 33 gösteriyorum. Berlin, Mersin ve Gaziantep’de yasiyorum. Aciksasi bu platformlara pek fazla güvenmiyorum. Yinede sansimi denemek istiyorum. Aradigim özellikler: Ciddi, güvenilir, sadik ve dürüst birisi, cünkü ben öyleyim. Her şeyi beraber paylaşabileceğim bir eş adayı arıyorum. Bu belki de sensin. Anlaşabilirsek Whatsapp üzerinden de görüşebiliriz. Hayırlıysa, her iki taraf için,olsun. thsahan@hotmail.de/ 004915782698371

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir