Kendine Güvenen Erkek Arkadaş Arıyorum

Kendine Güvenen Erkek Arkadaş Arıyorum

Çok iddialı bir giriş yaptım ancak resmime bakarsanız sebebini anlayacaksınız bu sebepten asla güvensiz insanlar beni eklemesin hiç çekemem istanbulda yaşıyorum ve sadece burada yaşayanlarla tanışmak istiyorum. Kendine Güvenen Erkek Arkadaş Arıyorum.

Kendine Güvenen Erkek Arkadaş Arıyorum. Cevap yazarken terbiyeli olun kendinize güvenin amma haddinizi Aşmayın. Arkadaş arıyorum küfür baz deil.

Kendine güvenen erkek arkadaş
Kendine güvenen erkek arkadaş
İstanbul
Medeni Durum:Bekar
Etnik Köken:Türk
Yaş:29
Aranan Yaş:30-40 Arası
Fizik:Kumral
Sigara Kullanımı:Evet
Alkol Kullanımı:Evet
Eğitim Durumu:Üniversite

Cevaplarınızı yazarken kötü cümleler kurmayınız.

 

Türkiye’nin en çok tercih edilen erkek ve bayan arkadaş arama sitesi olan trseslisohbet.com tamamen ücretsiz hizmet vermektedir. Diğer arkadaşlık sitelerinin aksine sitemizin tüm avantajlarından ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Her gün onlarca kadın ve erkek yeni arkadaşlıklar kurup tanışma isteğinde. Sende ücretsiz arkadaşlık sitesi avantajlarından faydalanarak aradığın aşkı bul! trseslisohbet.com ‘da bekar, boşanmış ve dul bayan arkadaş arıyorum diyen tüm erkeklerin en çok tercih ettiği site. Tüm profiller profesyonel ekiplerimiz tarafından incelenerek onay sürecinden geçmektedir. Fake ve sahte profiller kesinlikle onaylanmayacaktır! Dolandırıcılıkların önüne geçebilmek için 7/24 çalışan ekibimiz, siz değerli trseslisohbet.com ziyaretçilerine en kaliteli hizmeti vermek için gayret göstermektedir

1 thought on “Kendine Güvenen Erkek Arkadaş Arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir