Rus Gelin Arıyorum

Rus Gelin Arıyorum

Rus kız ve gelin arayan Türk erkekler sizler için açtık sitemizi. Aradığınız Rus gelini sitemizde rahatca bulacaksınız.

  • Hepsinden once, kesinlikle siteye üye olmanız gerekli. Fotoğraflar ve 1000 kelimelik bir yazı, bunları gerçekten yaptığınıza emin olun – uygun bir kamerayla güzel fotoğraflar çekinin (düşük çözünürlüklü cep telefonu fotoğrafları değil).
  • Aktif olun! Kendinizi olduğunuz gibi güvenilir ve enerjik bir insan olarak gösterin. Bol miktarda mektup yazın (biz 40-50 öneriyoruz) ve kiminle rahat olduğunuzu ve sizinle kimin ilgilendiğini bulun. Buradaki potansiyel Rus geline ilk mektubu yazmak için ipuçlarımızı okuyun.
  • Beğendiğiniz farklı Rus kızları yla iletişim kurun. Sorularınıza cevap verip vermedikelrine ve onlarla rahat olup olmadığınıza bakın. Bazılarına ne söyleyeceğinizi bilmezken, bazı kızlarla doğal uyumunuz olabilir. Gönlünüzün uygun ve rahat bulduğunuzu seçmenizde size yardım etmesine izin verin.
  • İletişiminizi kısa tutun. Güzel bayanlar genellikle kısa arkadaş canlısı mektupları severler. Rus kadınları hayal kırıklığı yaşamaktan ve herşeyin bir hiçe dönüşmesinden korkarlar bu yüzden onlara samimi olduğunuz konusunda güven verin. İnternet aşkının gerçek bir aşka dönüşmeyeceğini hissedebilirler. Onlar iyi bir koca arıyor, mektup arkadaşı değil! Telefon numarasını sorun, ve onu arayın. Bu iletişim kurmanın ve birbirinizi tanımanın iyi bir yoludur.
  • İlgi gösterin. Herkes birinin kendisine ilgi duyduğunu bilmeyi sever. Eğer Rus kız arkadaşınızın çocuğu varsa, onlarhakkında soru sorun. Evcil hayvanlarına ilgi gösterin, ve aile değerleri hakkında konuşun. Eğer çocuğunuz varsa, onunla çocuklarınız hakkında konuşun. Aile ilişkilerini ve çoçukların yetiştirilmelerini konuşmak önemlidir.
  • Mektuplar ve telefon aramalarından sonra, bir sonraki adım Rusyaya gelip Rus gelininizle kişisel olarak tanışmaktır. Bir otelde kalın, evinde değil, ve yeni Rus kızınızın gözüne girmeye çalışın. Aşkın gelişmeye başlamasına izin verin ve zaman ikiniz için de doğru olduğunda, onunla birlikte hareket edin.

Kafanızda birlikte bir yaşam oluşturun. Nerede yaşayacaksınız? Nasıl yaşayacaksınız? O ne ile uğraşacak? Sizinle evlendikten sonra çalışmaya devam mı edecek? Onun ilgileri ne? Hepsinden daha önemlisi onun yaşamında senin pozisyonun ne olacak? O kocasından ne istiyor ve ne bekliyor? Onun sizin ihtiyaçlarınızı karşıladığı gibi siz de onun ihtiyaçlarını karşılamaya istekli misiniz? Unutmayın ki başarılı bir ilişki verip almaya bağlıdır. Sizin Rus gelininiz de sizin gibi seçme hakkına sahiptir. Ona sunmak için ne hazırladığınızı düşünün, evliliği yürütmek için. Bazı erkekler Rus kızları na sadece kendi ülkelerine götürme şansını vermelerinin yeterli olacağını düşünüyor. Bazı Rus kadınları için bu yeterli olabilir, fakat bu gerçekten aradığınız tipte bir eş mi? Eğer gereksinimlerinizin gerçek dışı olmaya başladığını fark ettiyseniz, en başından başlayın ve gereksinimlerinizi daha az talepkar yapın. Belki de doğru Rus geline sahip olmak için biraz taviz verebilirsiniz.

Eğer muhteşem bir zaman geçirdiyseniz, ağırdan almayın – onunla tekrar buluşma ayarlayın. Burada bir gelin bulmak için bulunuyorsunuz. Onunla evlenin!

Rus Gelin Arıyorum

Rus Gelin Arıyorum

Rus Gelin Arıyorum

rus gelin arıyorum, rus gelin siteleri, erkek arayan rus kızları, damat arayan ruslar, türk erkeği arayan rus kızları

rus gelin arıyorum, rus gelin siteleri, erkek arayan rus kızları, damat arayan ruslar, türk erkeği arayan rus kızları

rus gelin arıyorum, rus gelin siteleri, erkek arayan rus kızları, damat arayan ruslar, türk erkeği arayan rus kızları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir