Samimi ve Gerçek Olan Aşkın Peşindeyim

Samimi ve Gerçek Olan Aşkın Peşindeyim

Sanal ortamdayız ama sınırsız ortamda değil. Sosyal ortamdaki bir hanımefendi kim ve neyse; onunla nasıl konuşulur, iletişim kurulur ve arkadaşlık edilirse ben de sosyal medyada oyum. Hal, hareket ve davranışlarda saçmalıklara tahammülüm yok, bilgilerinize. Yazma hakkı olmayanlar gülümsemesin lütfen.İletişimi hafife almayın.

Gerçek ve gerçekten, burada samimiyetle bulunan birini arıyorum.Macera ve saçmalık peşinde olmayan biri; evli, ayrı yaşayan ve fotografı olmayan beyler yazmasınlar, ilgilenmiyorum. Fotografların, fotografsızlığın veya sosyal medyanın karanlık sularına sığınanlar; psikolojik sıkıntıları olanlar;nerde, kiminle, ne konuşacağını bilemeyecek kadar görgü ve kültür sahibi olmayan ahmak kimseler yazmasın.

gizli üye
gizli üye

Resim Yüklemiyorum sakıncaları var amma bakımlı ve güzel bir bayan oldugumu bilin

Yaş ve eğitim denkliğine dikkat lütfen!

Aradığı kişinin yaş aralığı:
39 – 49 yaş
Aradığı kişinin cinsiyeti:
Erkek arkadaş
Aradığı ilişki türü:
Evlilik
Kilo
55
Boy
160
Vücut Yapısı
Normal
Göz Rengi
Kahverengi
Saç Rengi
Siyah
Fiziksel engeli var mı?
Yok

2 thoughts on “Samimi ve Gerçek Olan Aşkın Peşindeyim

  1. Merhabalar Murat ben istanbul avrupa yakasinda oturuyorum .Özel bir şirkette finans bölümündeyim 1.87 boy 88 kg esmer bakimli giyinmesini bilen yakisikli sayılacak bir beyim.mail adresim Kudabara@hotmail.com sizde resim gonderirseniz karsilikli beğeni ve guven ortami oluştuktan sonra tanışıp gorusebiliriz.

  2. Merhaba ben Erol tanışmak için bayan arkadaş ariyorum calısıyorum sevgi ve saygı huzur mutluluk isteyen bayanlar yazın tanısalım ankara’da merhaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir