Telefon Numarası Bayan

Telefon Numarası Bayan

Selam Arkadaş Arıyorum

İlanımı okuyan herkese merhaba ismim Dilek. Ben hayatın insanlara sunduğu güzelliklerle mutlu olan maddiyattan çok maneviyata ve dostluğa önem veren sigara alkol kullanmayan, neşe dolu kıpır kıpır lisans mezunu, 27 yaşında son derece bakımlı bir bayanım.

Zengin bir bayan olarak erkek arkadaş arıyorum, telefonum da ilanın sonunda fakat mutlaka ilanımı sonuna kadar okuyup öyle arayın beni.

Kısaca size kendimden bahsetmek istiyorum. Her kadın gibi alışverişi seviyorum 165 boyunda 52 kiloda sarı saçlı beyaz tenli çıtı pıtı bir bayanım. Sinema müzik gezmek gibi rutin alışkanlıklarım var. Zaman zaman gece gezmelerim vardır ama alkol tüketmeyi pek sevmem. Genelde ailemle evimde olmak sevdiklerimle vakit geçirmek beni daha çok mutlu ediyor.

Bayan Telefon Numaraları
Bayan Telefon Numaraları

Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum Numaram

Ailem tarafından şımarık yetiştirildim ve her istediğini elde ettim. Bunun sonucunda da hayattan erken sıkıldığımın farkına vardım. Sanırım bu yüzden bu ilanı vererek kendime erkek arkadaş arıyorum. Aslen Alman kökenli olduğumuz için bazı konularda fazlası ile rahat olduğumu söyle bilirim. Diğer arkadaş arayan bayanlar gibi değilim.

Aradığım erkekte olmasını istediğim özellikler, Kişisel bakımına özen göstermesi, temiz giyinmesi, sohbeti hoş konuşmasını bilen, argo terimlerden kaçınan güler yüzlü sempatik olmasını istiyorum. Herkesin yapabileceği şeyler olsa gerek bunlar.

40 50 yaş arası bay arkadaş arıyorum demek istemiyorum. Kendini bilen herkesle arkadaşlık yapabilirim. Yaş sınırım takıntım kesinlikle yoktur. Ben ilanım da genç erkek arıyorum İstanbul’dan gibi cümleler kurmadım. Öğrenciyim diyenlerde oluyor. Bu kişilerle yaşım gereği sevgili değil sadece tfl arkadaşı olabiliriz. Bunları bilerek mesaj atın.

Bayan Telefon Numarası : 053158277…

Maddi durumu iyi erkek arayan bayanlar’dan biri değilim. Karşımdaki kişinin zengin olması gerekmiyor. Lüks yerlere pahalı restoranlara, eğlence merkezlerine sizi ben götürebilir tatile çıkarabilirim bunlar benim için sorun değil FAKAT mutlaka hayatıma girecek olan insanın bana karşı saygılı ve dürüst olmasını istiyorum.

 

bayan telefon numarası, telefon numaraları bayan, bayan telefon, telefon arıyorum bayan, bayan numaraları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir