Ücretsiz mesaj atılan arkadaşlık siteleri

Ücretsiz mesaj atılan arkadaşlık siteleri

Ücretsiz mesaj atılan arkadaşlık siteleri sitesinde tüm üyeler sürekli olarak editörler tarafından kontrol edilmektedir elit bir arkadaşlık sitesi deneyimi yaşamanıza imkan tanıyan ücretsiz mesaj atılan arkadaşlık siteleri diğer arkadaşlık sitelerinde olmayan özellikleri sayesinde yeni arkadaş edinmenizi kolaylaştırırken sizden ücret talep etmez işte benim aşkım ücretsiz mesaj atılan arkadaşlık siteleri üyesi olduktan sonra kesinlikle herhangi bir ücret ödemezsiniz hala seni seviyorum, tüm inatlara inat. gönlüm, çile hamalıyla aynı yükü taşıyor öyle ağırlaştı ki bu sevdan yüreğimde, öyle bencilleşti ki senin için bu yürek, ne o başkasını,ne de başkası onu, bir yar gibi seviyor.

Öyle zıtlıklar içindeyimki, gözlerim bile kalbime isyan ediyor biri senin aşkından harıl harıl yanıyor, biri o kadar acıyorki kalbime, damla damla söndürecek sanıyor. diyo ki;”be kardeşim, değer mi bir sevda için, hergün yanıp,her gün sönmek, böyle içi kırık,dökük, delikli kalbura dönmek, bir aşk için acı çekip, birgün doğup,hergün ölmek, değer mi be kardeşim, sevmeyene gönül vermek kalbim de diyorki ona, nerden biliyon sevmediğini? hiç sevmeyen insan utanır mı hiç sevmeyenin gözleri, kutupta kalmışlar gibi, titrer mi gün ortasında bir insanın dili neden tutulur konuşacak birşey bulamaz bence o da beni seviyor.

Ücretsiz mesaj atılan arkadaşlık siteleri
Ücretsiz mesaj atılan arkadaşlık siteleri

Zaten onun kalbindeki kıvılcımla, benim yüreğimdeki volkan yanıyor. ne zaman sen söndürmeye çalışsan, o sana inat yine yakıyor, yine yakıyor… ama bilki, ne senin gözyaşların söndürecek bu ateşi, ne de hergün cesedimin konulduğu kara toprak… Aşk güzel bir şey. Yani öyleymiş, ben demiyorum başkaları diyor. Cidden öyle miymiş, gelsene bir bakalım? Yağan yağmur gibisin; Hem duru, hem huzur dolu. Akan ırmak gibisin; Bazen sakin, bazen deli dolu. Denizde olan inci gibisin; Hem bir tanesin, hem de çok değerlisin. Aşk kırıntısıyla doymaktansa, oruç tutarım daha iyi, hiç değilse sevap! Ben senin için her şey feda ederim de, sen yeter ki bana veda etme.

3 thoughts on “Ücretsiz mesaj atılan arkadaşlık siteleri

  1. 💓İSTANBUL HAKAN. 37 YAŞ, GUVENİLİR,INSANCA ,SAYGIN VE DE DOSTCA ILISKILER ICIN ÇEKİNMEDEN, GUVENLE ARAYABİLİRSİNİZ. 💞0.5.5.3..5.9.8..2.9..5.1💞💞
    #

  2. Merhaba ben akın samsun bafrada yasiyorum hic evlenmedim sekse doyamıyorum boyum 185kilom 73 siportip yapıdayım gözlerim kahverengi yaşım 38 ıleriye dönük bir bayan arkadaş arıyorum mutlu yapmak istiyorum mutlu olmak istiyorum önemli olan saygı sevgi dürüstlük yalansiz dolan olmayan birliktelik arıyorum lütfen ciddi olan arasın beni erkekler aramasın tel 0538 4023670beni vasaptanda ulaşabilirsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir